Завод труб

Завод труб

Завод труб

чоловіки без досвіду роботи

Виробництво металевих труб,

Місто Забже ( Zabrze 18 км від Катовіц)
Робота полягає на виробництві металевих труб
Обов’язки :
— обслуговування простих машин,паяльниківі , пил і т.д.
— Встановлення труб
— Обрізка труб
— Різання тру
— Підготовка труб для обробки
— Монтаж / демонтаж обладнання для виробництва труб
— роботи кінцеві / чищення
— Зварювання

Вимоги:
— віза не менше 4 місяців ( перероблюємо дозвіл на роботу під свою фірму) Oświadczenie o zamiarze powierzenia pracy cudzoziemcowi , воно дає змогу офіційного працевлаштування .
— вік до 45 років
— відповідальність (3 етапи перед виходом на роботу):
1. Вислати всі необхідні документи (чіткі фото закордонно паспотра , чітке фото діючої робочої візи , прописка на Україні – чітке фото з урк. Паспотра сторінка прописки, номер телефону, підтвердження дати приїзду.
2. З моменту надсилання документів виготовляється освядчення – триває процес 7 днів . Поки не буде виготовлене освядчення кандидат не може працювати.
3. Проходження інструктажу з охорони праці , медогляду та передвиробничих навчань відбувається кожного тижня. Коодинатор особисто повідомляє день і годину . Дані процедури можна пройти під час виготвлення освядчення.
— працьовитість
— фізична підготовка

Пропонуємо :
— офіційне працевлаштування
— робота на тривалий період
— можливість працювати у відомій фіірмі
— Запрлата 10 зл/ год 8 год в ден ь перші 2 тижні для освоєнняна новому робочому місці( по 2 тижнях робота по 12 год в день на 2 зміни з понеділка по суботу
-безкоштовне проживання по 3- 5 осіб в кімнаті ( кого не влаштовують умови є можливість самостійно знайти собі житло за власний рахунок , в такому випадку ставка за годину ьуде становити 11 зл )

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *